Oferujemy pełen zakres usług

Skutecznie Dążymy

do Celu

Posiadasz nietypowy pomysł, który chciałbyś zrealizować? W takim razie przedstaw nam swoje potrzeby i pozwól stworzyć dla siebie wspaniałą reklamę zewnętrzną.

rend 031

Niecodzienny

Pomysł

Posiadasz nietypowy pomysł, który chciałbyś zrealizować? W takim razie przedstaw nam swoje potrzeby i pozwól stworzyć dla siebie wspaniałą reklamę zewnętrzną w postaci trójwymiarowego obiektu, przedstawiającego dowolny przedmiot lub postać.

Korzystamy z technologii umożliwiających nam zrealizowanie niemal każdego zlecenia i wykonanie produktu zgodnie z oczekiwanymi wymiarami, detalami, kolorami czy kształtami.

Po zaprezentowaniu nam swoich potrzeb, przenosimy na papier lub do komputera koncepcję w formie szkicu, wizualizacji albo projektu. Jesteśmy w stanie dostosować się do największych wymagań i stworzyć takie rozwiązanie, które będzie idealnym odwzorowaniem pomysłu, jaki zrodził się w Twojej głowie.

Zachęcamy do urzeczywistniania nawet najbardziej nietypowych wyobrażeń i tym samym zaskoczenia potencjalnego Klienta.

Orginalny

Projekt

Korzystamy z koncepcji przekazanych nam przez Klienta i wykonujemy wysokiej klasy reklamy zewnętrzne na podstawie zdjęć, szkiców, trójwymiarowych prezentacji, rysunków technicznych, wizualizacji albo plików wektorowych dowolnego formatu. Wykonujemy indywidualne projekty, które są odwzorowaniem pomysłu Klienta. Wystarczy przekazać nam słownie swoje oczekiwania, a my postaramy się wykonać taki projekt, który będzie idealnym odzwierciedleniem potrzeb. Korzystamy z posiadanych już w bazie danych projektów albo modyfikujemy istniejące, dopasowując je do wymagań Klienta. Wykonanie rzeźby, modelu lub prototypu następuje po pełnej akceptacji projektu. Naszym celem jest w pełni indywidualne podejście do potrzeb Klienta i spełnienie posiadanych przez niego oczekiwań.

rend 015 2
44

Unikatowy

Model

Łącząc pracę z pasją i ceniąc sobie sztukę, tworzymy wyjątkowe oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów modele, prototypy oraz rzeźby ogrodowe. Dzięki wysokiej jakości wykonania i niebanalności kształtów oraz sposobów wykończenia, wyroby tego rodzaju doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach miejskich, jak również na prywatnych lub publicznych terenach zielonych. Jesteśmy w stanie zrealizować rozmaite koncepcje zgodnie z potrzebami i projektami przesłanymi do nas przez Klienta, ale posiadamy również dużą liczbę gotowych figur reklamowych i ogrodowych, które zostały przygotowane wcześniej.

Precyzyjna

Forma

Podstawą do wykonania przez nas każdej reklamy zewnętrznej jest forma, przygotowywana w kilku technologiach. Służy nam ona do późniejszej produkcji i może być dowolnie modyfikowana, w zależności od potrzeb Klienta. Formy reklamowe i dekoracyjne wykonujemy w rozmaitych wymiarach i kształtach.

Każda taka forma umożliwia nam wyprodukowanie od 50 sztuk (formy rękawiczkowe) do 500 sztuk (formy sztywne) gotowych produktów, które odznaczać się będą najwyższą jakością i będą w pełni dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta.

bokserek

Gotowy

Produkt

Proponujemy Państwu zarówno możliwość wykonania pojedynczego obiektu, jak również produkcję seryjną, dzięki czemu zaopatrzycie się w określoną liczbę gotowych produktów najwyższej jakości.

Zwieńczeniem naszych prac jest zawsze oryginalna i ręcznie zdobiona reklama produku, która nie ma sobie równych jako reklama zewnętrzna lub wewnętrzna. Każdy obiekt, makieta, figura jest produkowana i wykańczana ręcznie przez naszych specjalistów na podstawie wykonanego projektu zaakceptowanego przez Klienta, a także formy. Dzięki pieczołowitości naszych prac, osiągamy zawsze pożądany, zgodny z koncepcją wygląd.